Home > Waterpolo > nieuwsbfrief juni 2013

Beste waterpoloërs van DWV en ZV de Spreng.

Er is de afgelopen 2 maanden enorm veel tijd en energie gestoken in het regelen van nodige zaken met betrekking tot de nieuwe startgemeenschap DWV en de Spreng.

In record tijd zijn we er in geslaagd om een geweldig team als beheerscommissie neer te zetten en is het ook gelukt om jullie nu al te kunnen informeren over de concepten voor de teams, competitie en trainingen voor het seizoen 2013-2014.

We hebben getracht aan te passen wat nodig is en behouden wat goed is en willen verder de startgemeenschap op rustige wijze laten groeien.

Dat wil niet zeggen dat wij het nu rustig aan doen als commissie. Er wordt nog steeds volop doorgewerkt aan het verder regelen van openstaande zaken, financiën, wedstrijdenrooster etc etc.

En er wordt nog bekeken of en hoe er een mogelijkheid is te organiseren om gezamenlijk een officiëler tintje te geven aan het begin van onze startgemeenschap.

Op het volgende blad zal er enig uitleg zijn rondom teams, trainingen, hoe wij starten en welke richting we op willen en de samenstelling van de beheerscommissie.

Ik wens jullie allemaal een prettige vakantie en voor het komende seizoen heel veel gezamenlijk waterpolo plezier.

Bert Geurts

Vzt.  SG DWV / de Spreng

 

De Beheerscommissie van SG DWV / de Spreng bestaat uit onderstaande leden
Voor vragen kunt U bij desbetreffende personen terecht.

Voorzitter

Bert Geurts

a.geurts11@chello.nl

Secretariaat

Marja Beker

marjabeker@live.nl

Competitie zaken

Erik Frankemölle

erikfrankemolle@gmail.com

Competitie zaken

Rob Holleman

rholleman18@gmail.com

Technische zaken senioren

Paul Hagendijk

paulhagendijk@hotmail.com

Technische zaken jeugd

Erik Nijhof

contactjeugdpolo@dwvdoesburg.nl

 

Informatie teams, trainingen SG DWV \ de Spreng.

We hebben aangegeven rustig te beginnen en dat er het komend seizoen maar 3 gemixte teams zouden zijn en/of eventueel nodige aanvulling.

Er van uitgaande dat we het bij mixen hebben over de leden van beide verenigingen en het niet gaat om een aanvulling van enkele mensen, dan hebben we komend seizoen 4 gemixte teams. En dat zijn onze teams O.13, O.15, O.17 en H6.

Bij de invulling is gekeken naar en rekening gehouden met vele zaken als opbouw, teambezetting, komend en volgende seizoen(en), invallerregeling etc, etc. En bij al deze zaken is er door ons, op de grote lijst van individuele aanpassingen, getracht zorgvuldig te zijn en is er ook nog veel tijd besteed aan persoonlijk contact, overleg.

Bij de invulling van teams horen ook natuurlijk trainers en coaches. En hoewel hier al veel contacten en gesprekken zijn geweest en het voor veel teams al wordt ingevuld, zijn we er ons ook van bewust dat er nog wel een en ander open staat. We blijven ons tot doel houden om voor alle teams een trainer/coach te kunnen invullen.

Dan hebben we een trainingsrooster in 2 delen. In augustus gaan we allemaal gezamenlijk gebruik maken van het buitenbad Coldenhove in Eerbeek. Om dit te faciliteren is hiervoor een aangepaste en uitgebreider trainingsrooster voor augustus. Het winterrooster start zowel in Doesburg als in Brummen in september, heeft heel veel overeenkomst met afgelopen seizoen, maar ook zijn er wat voor de hand en minder voor de hand liggende wijzigingen.

Het trainingsrooster geldt tot eind 2013. Richting eind van het jaar zal worden bekeken of het rooster wordt aangepast voor voorjaar 2014, om hiermee ruimte te bieden aan verdere groei van de startgemeenschap.

Hoewel het even wennen is dat we ook als startgemeenschap twee selectieteams hebben, wordt er geprobeerd om ook voor H3 en D2, als voormalig H1 en D1 van DWV  het voor elkaar te krijgen om dit seizoen nog te worden ondersteund/getraind door een gekwalificeerde trainer.

Met betrekking tot selectie zullen we als startgemeenschap ook het selectieprotocol gaan gebruiken. Zo zullen waterpoloërs van de startgemeenschap, net als voorheen in de afzonderlijke verenigingen, evenveel en gelijke mogelijkheden hebben om tot de selectie te komen.

Om tot gewenste aanvulling te komen bij Dames 1 wordt nog gekeken naar aanvulling vanuit het voormalig D1 van DWV, dit in direct overleg met de coach. Het zou geweldig zijn als dit mogelijk is en hopelijk draagt dat dan bij tot het wij en ons gevoel voor alle teams binnen onze startgemeenschap.

 

VOORLOPIGE TEAMINDELING

Er kunnen nog wijzigingen volgen door de Beheerscommissie / coach

 

 Heren 1

     

Heren 2

 

1

Maikel

Gans de

 

1

Jeroen

Scholten

2

Robin

Kelder

 

2

Bert

Lansink

3

Paul

Hagendijk

 

3

Harald

Ligt

4

Marco

Hol

 

4

Marco

Waard v.d.

5

Fabian

Hoogland

 

5

Dick

Wagenaar

6

Emmo

Elshof

 

6

Wilco

Zweers

7

Jefftey

Romeijn

 

7

Marcel

Vecht v.d.

8

Ivo

Elshof

 

8

Richard

Schoenaker

9

Erik

Frankemölle

 

9

Henk

Garrits

10

Roald

Beld v.d.,

 

10

Albert Jan

Spiegelenberg

11

Kevin

Jansen

 

11

Bert

Geurts

12

Valentijn

Rooyen v.

 

12

Robert

Smith

Coach: Leo Dobrotvorski

 

13

Stan

Dobrotvorski

                                                                             Coach:   Jan Willem v. Rossum     

 

 

Heren 3

     

Heren 4

 

1

Roy

Campschroer

 

1

Marcel

Vervelde

2

Jan

Eenstroom

 

2

Anton

Jansen

3

René

Giesbertsen

 

3

Andre

Hoetink

4

Martin

Hofstede

 

4

Arie

Absen

5

Berry

Kamp te

 

5

Mark

Donatz

6

Jarno

Kevelaar van

 

6

Stephan

Holtslag

7

Chiel

Klein Reesink

 

7

Lex

Verbeek

8

Luuk

Ophuizen van

 

8

Marc

Geurds

9

Thomas

Smeenk

 

9

Wim

Elshof

10

Coen

Vliet van

 

10

Gerti

Beker

11

Alexander

Vrendenbarg

 

11

Ton

Bovendorp

12

Jelle

Vries de

 

12

Arein

Lazonder

Coach

 

13

Henk

Koetsier

:                                                                           Coach:   Guus Verbeek

 

Heren 5

     

Heren 6

 

1

Sander

Bos

 

1

Hidde

Bobbink

2

Hans

Campschroer

 

2

Sam

Horst van der

3

Peter

Houtkooper

 

3

Jurgen

Hove ten

4

Jan

Hove ten

 

4

Eric

Jansen

5

Ronald

Kemp

 

5

Rick

Kleine

6

Tom

Kets

 

6

Robert

Kleine

7

Henkjan

Kets

 

7

Sebastiaan

Krieken van

8

Erik

Klomp

 

8

Christiaan

Krieken van

9

Rob

Mierlo van

 

9

Niek

Slinger

10

Dennis

Noy

 

10

Sjoerd

Verlaan

11

Remko

Ree van

 

11

Arno

Blaauw de

12

Jens

Schleipfenbauer

 

12

Rick

Hidding

13

Wout

Stempvoort van

 

13

Floris

Hulshof

14

Herbert

Vliet van

 

14

Gijs

Koopmans

15

André

Vreman

 

15

Niels

Nieuwenhuize

16

Vincent

Weijers

 

Coach: Thomas Smeenk / Jan ten. Hove

Coach:  Rick v. Everdingen                                                          

 

 

Dames 1

     

Dames 2

 

1

Eva

Jansen

 

1

Drea

Gieling

2

Nikky

Zweers

 

2

Anne

Gieling

3

Malou

Buitink

 

3

Yvon

Goyen

4

Marieke

Hoetink

 

4

Hennie

Groot-Steinvoort

5

Sanneke

Korenblek

 

5

Miranda

Haar van der

6

Marielle

Ellens

 

6

Robin

Hilferink

7

Svea

Rexwinkel

 

7

Nikki

Hilferink

8

Nanda

Wassink

 

8

Astrid

Jong de-Coene

9

Robin

Vree

 

9

Heleen

Meerkerk

10

Evelyne

Geurts

 

10

Jessica

Orth

11

Madelief

Rooyen van

 

11

Lia

Oude Wolbers

Coach: Stan Dobrotvorski

 

12

Daniëlle

Reijmer

       

13

Nicolle

Rutten

   

14

Maaike

Visser

       

15

Sanne

Vliet van

       

16

Jolande

Vreman-Hartjes

       

17

Kim

Winterink

       

18

Chantal

Vrendenbarg

       

19

Iris

Gossink

                                                                                         Coach:  

 

 

Dames 3

     

Dames 4 trainingsgroep

1

Babke

Mensink

 

1

Heleen

Waard v.d.

2

Etien

Ligt

 

2

Jacqueline

Kool

3

Linsey

Ligt

 

3

Annemoon

Ligt

4

Krista

de Blaauw

 

4

Huibke

Scholten

5

Thijske

Bartels

 

5

Helma

Schotpoort

6

Lisa

de Groot

 

6

Mathilde

Vervelde

7

Anouk

Streppel

 

7

Mariska

Romeijn

8

Amber

Lansink

 

8

Bianca

Heezen

9

Manon

Streppel

 

9

Irma

Mensink

10

Annette

Stemerding

 

10

Anja

Rossum v.

11

Jacqueline

Kool (reserve)

       

Coach:  Anton Jansen                               
                                      

 

Jongens O.17

     

Gemengd O.15

 

1

Damian

Hoogerbrugge

 

1

Tygo

Braak van

2

Julian

Jurriens

 

2

Luc

Holleman

3

Yori

Kayzer

 

3

Menno

Vreman

4

Martijn

Mul

 

4

Tijmen

Vreman

5

Bart

Steeg ter

 

5

Esmeé

Wal van de

6

Sebastiaan

Steur

 

6

Rik

Westerink

7

Luca

Theuns

 

7

Jordy

Havekes

8

Matthijs

Timmer

 

8

Anthoon

Mooijekind

9

Thimo

Ligt

 

9

Michael

Gudde

10

Noell

Rooyen v.

 

10

Dieuwertje

Bartels

11

Hein

Koopmans

 

11

Jordy

Uit de Weerd

 Coach:  Ward Koopmans                                         Coach:  Andre Vreman                                        

 

Gemengd O.13 A

1

Semmy

Achterberg

2

Marten

Amersfoort van

3

Fabian

Hoevers

4

Arie

Hoogeveen

5

Brian

Koenders

6

Sam

Lochem van

7

Romy

Messing

8

Kees

Vels

9

Klaas

Koopmans

 Coach:  Arno Koenders

 

Trainingen Zwembad Coldenhove Eerbeek

Vanaf maandag 12 augustus starten de polotrainingen voor alle teams in Coldenhove Eerbeek. Minipolo leden en O.13 krijgen persoonlijk bericht over de start van hun polotrainingen

Maandag

12 aug

19.30 – 20.15 uur

20.15 – 21.15 uur

21.15 – 22.15 uur

O.15  /   O.17

Heren senioren

Dames senioren

Woensdag

14 aug

19.30 – 20.15 uur

20.15 – 21.15 uur

21.15 – 22.15 uur

O.15  /   O.17

Dames senioren

Heren senioren

Vrijdag

16 aug

19.30 – 20.30 uur

20.30 – 21.30 uur

D1

H1

Maandag

19 aug

19.30 – 20.15 uur

20.15 – 21.15 uur

21.15 – 22.15 uur

O.15  /   O.17

Heren senioren

Dames senioren

Woensdag

21 aug

19.30 – 20.15 uur

20.15 – 21.15 uur

21.15 – 22.15 uur

O.15  /   O.17

Dames senioren

Heren senioren

Vrijdag

23 aug

19.30 – 20.30 uur

20.30 – 21.30 uur

D1

H1

Maandag

26 aug

19.30 – 20.15 uur

20.15 – 21.15 uur

21.15 – 22.15 uur

O.15  /   O.17

Heren senioren

Dames senioren

Woensdag

28 aug

19.30 – 20.15 uur

20.15 – 21.15 uur

21.15 – 22.15 uur

O.15  /   O.17

Dames senioren

Heren senioren

Vrijdag

30 aug

19.30 – 20.30 uur

20.30 -21.30 uur

D1

H1

 

                         

TRAININGSROOSTER  MET TRAINERS  T/M   DECEMBER    2013     

 

De trainingen in Rhienderoord Brummen en Den Helder Doesburg starten vanaf maandag 2 september

 

 

 

 

 

Maandag

Doesburg

Doesburg

Brummen

Brummen

18.00 – 18.45

 

 

Minipolo

 

 Stephan Holtslag met jeugdtrainers

O.15

 

Andre Vreman

18.45 – 19.30

 

 

O.17

 

 

Heren 6

 

Thomas Smeenk

20.30 – 21.30

Dames 2

 

Stan Dobrotvorski

Heren 3

 

Leo Dobrotvorski

 

 

21.30 – 22.30

Heren 5


 

Heren 2  / Heren 4

 

 

 

 

 

 

 

 

Woensdag

Doesburg

Doesburg

Brummen

Brummen

18.00 – 18.45

 

 

 

 

 

 

18.15 – 19.00

Minipolo

 

met jeugdtrainers

O.13

 

Sam / Jens

 

 

18.45 – 19.30

 

 

Dames 3

 

Anton Jansen

Dames 4

 

19.00 – 20.00

O.15

 

Andre Vreman

O.17

 

Alex Vrendenbarg

 

 

19.30 – 21.00

 

 

Dames 1

 

Stan Dobrotvorski

 

20.30 – 22.00

 

 

Heren 1

 

Leo Dobrotvorski

 

 

 

 

 

 

Vrijdag

Doesburg

Doesburg

Brummen

Brummen

18.15 – 19.00

Minipolo
 

Jurgen / Hidde

O.13 A

 

Sam / Jens

 

 

 

 

19.00 – 20.00

Heren 6

 

Thomas Smeenk

 

 

 

 

 

20.00 – 21.00

Heren 3

 

 

Heren 5

 

Rick v. Everdingen

Heren 1

 

Leo Dobrotvorski

Heren 2

 

Jan W v. Rossum

21.00 – 22.00

Dames 2 / Dames 3

 

Coen v. Vliet

 

Dames 1

 

Stan Dobrotvorski

 

 

 

21.45 – 22.30

 

 

Heren 4

 

 

 

 

 

POULE  INDELING

       

Heren 1                    

 B.H3D

 

Heren 2            

 RO.H1R

De Treffers 1               

(Rosmalen)

 

Aqua-Novio'94 3         

 (Nijmegen)

Nayade 1                       

(Eindhoven)

 

de Meer 2                   

 (Culemborg)

De Rog 1                              

(Weert)

 

de Veene 2                         

 (Almelo)

DBD 1                                           

(Best)

 

DWK 2                             

 (Barneveld)

de Zeeuwse kust 1    

(Vlissingen)

 

Livo 2                                      

 (Aalten)

De Rijn 1                  

(Wageningen)

 

Livo 3                                      

 (Aalten)

SG de Linge/PCG 1   

(Gorinchem)

 

Livo 4                                     

 (Aalten)

SBC-2000 1                           

(Breda)

 

NDD/HE-KEY 2        

 (Doetinchem)

SG. DWV/de Spreng 1

(Brummen)

 

SG. DWV/de Spreng 2

(Brummen)

Njord 1                        

(Veldhoven)

 

VZ&PC 2                    

 (Vriezenveen)

De IJsselmeeuwen 1    

(Zutphen)

 

WS Twente 3                         

 (Borne)

 

   

WS Twente 4                         

 (Borne)

         

Heren 3                  

 RO.H2B

 

Heren 4             

 RO.H4D

de Breuly 1                          

 (Zevenaar)

 

de Berkelduikers 2         

(Lochem)

de Houtrib 2                          

 (Lelystad)

 

de Berkelduikers 3         

(Lochem)

de Rijn 2                          

 (Wageningen)

 

de Hof 4                                

(Neede)

de Woelwaters 2                

 (Harderwijk)

 

de Zandstuve 2      

(Vriezenveen)

DOS 1                                     

 (Varsseveld)

 

EZC 6                                

(Enschede)

DWK 3                                      

 (Barneveld)

 

Natare 3                                

(Aalten)

EZ&PC 2                                               

 (Elst) 

 

Piranha 2                       

(Enschede)

Proteus 2                                      

 (Twello)

 

Schuurman  Borculo 7

(Borculo)

SG. DWV/de Spreng 3

(Doesburg)

 

Schuurman  Borculo 9

(Borculo)

Triton Putten 1                         

 (Putten)

 

Schuurman  Neede 8

(Neede)

Zignea 1                                

 (Emmeloord)

 

SG. DWV/de Spreng 4

(Brummen)

ZV Hatto-Heim 1                       

 (Hattem)

     
         
         

Heren 5  / Heren 6  

 RO.H4E

 

Dames 1          

 B.D2C

de Breuly 2            

(Zevenaar)

 

Orca 1

(Leeuwarden)

de Gendten 2

(Varsseveld)

 

OZ&PC 1

(Oldenzaal)

DOS 2

(Varsseveld)

 

WS Twente 1

(Borne)

DOS 3

(Varsseveld)

 

Losser 1

(Losser)

Livo 5

(Aalten)

 

SGHA 1

(Heerenveen)

Montferland 2

('s-Heerenberg)

 

WSG Dragor 1

(Drachten)

Natare 2

(Aalten)

 

VZ&PC 1

(Vriezenveen)

NDD/HE-KEY 5

(Doetinchem)

 

TriVia 1

(Groningen)

SG. DWV/de Spreng 5

(Doesburg)

 

SG. DWV/de Spreng 1

(Brummen)

SG. DWV/de Spreng 6

(Brummen/Doesburg)

 

Swol 1894 1

(Zwolle)

WWV 3

(Winterswijk)

 

Het Ravijn 3

(Nijverdal)

     

De Veene 1

(Almelo)

         

 

 

       
         

Dames 2               

RO.D2A 

 

Dames 3           

 RO.D3C

Aqua-Novio'94 2

(Nijmegen)

 

de Berkelduikers 1

(Lochem)

Aquapoldro 2

(Apeldoorn)

 

de Hof 2

(Neede)

de Ijsselmeeuwen 1

(Zutphen)

 

de Mors 1

(Rijssen)

ENC Arnhem 3

(Arnhem)

 

de Zandstuve 1

(Vriezenveen)

EZ&PC 1

(Elst)

 

EZC 3

(Enschede)

Flevo 1

(Nijkerk)

 

Losser 2

(Losser)

Livo 3

(Aalten)

 

OZ&PC 2

(Oldenzaal)

PFC Rheden 1

(Arnhem)

 

Schuurman Borculo 4

(Borculo)

Proteus 1

(Twello)

 

Schuurman  Borculo 5

(Borculo)

SG. DWV/de Spreng 2

(Doesburg)

 

SG. DWV/de Spreng 3

(Brummen)

Thetis 1

(Bemmel)

 

Twenhaarsveld 1

(Rijssen)

Triton Putten 1

(Putten)

     
         
         

Jongens O.17        

 RO.JB3

 

Gemengd O.15

 RO.C4

de Meer a

(Culemborg)

 

Aqua-Novio'94 b

(Nijmegen)

de Mors a

(Rijssen)

 

de Ijsselmeeuwen a

(Zutphen)

de Rijn a

(Wageningen)

 

de Meer b

(Culemborg)

DWK a

(Barneveld)

 

de Rijn a

(Wageningen)

EZC a

(Enschede)

 

DOS a

(Varsseveld)

Flevo a

(Nijkerk)

 

ENC Arnhem e

(Arnhem)

SG. DWV/de Spreng a

(Brummen/Doesburg)

 

Livo a

(Aalten)

1 1/2 competitie

 

 

NDD/HE-KEY a

(Doetinchem)

     

NDD/HE-KEY b

(Doetinchem)

     

Polar Bears Ede b

(Ede)

     

Proteus a

(Twello)

     

SG. DWV/de Spreng a

(Brummen/ Doesburg)

         
         

Gemengd O.13     

RO.5D2 

     

DOS a

(Varsseveld)

     

DOS b

(Varsseveld)

     

Livo a

(Lichtenvoorde)

     

NDD/HE-KEY a

(Doetinchem)

     

NDD/HE-KEY b

(Doetinchem)

     

SG. DWV/de Spreng a

(Doesburg)

     

Thetis a

(Bemmel)

     

WWV a

(Winterswijk)